Головна Актуальні запитання

У якому віці слід звертатися до логопеда?

Дитині 2 роки. Вона досі не розмовляє. Чи варто непокоїтись?
Олена , 22.05.2011 15:15,

У 2 роки, в середньому, в дітей вже сформовані прості фрази, але у кожного цей етап індивідуальний. В першу чергу необхідно встановити причину. Я Вам рекомендую звернутись до логопеда, хоча б на консультацію. Він проведе повноцінну діагностику (обстеження) та надасть рекомендації. Якщо ж у Вас не має на даний момент можливості звернутись до логопеда, можете звернутись до педіатра, отоларинголога (перевірка слуху) та психоневролога (перевірка мислення на невербальному рівні та іннервацію мовленнєвого апарату). Також можете зателефонувати за номером 063 779 56 08 для особистої консультації.
Дар'я , 22.05.2011 16:49,
Мій син 2,10 ходить в садочок і вихователька каже що він не спілкується з дітьми не грається з ними а лиш сам собі сидить.Вдома весела активна дитина говорить вже давно дуже добре.Чи звикне він чи зміниться порадьте?
Наталя , 30.10.2012 12:43,
Попросіть вихователя щоб вона про щось говорила з дитиною, щось запитала, щоб увійшла в довіру тоді дитина почне розкриватися. Коли буде контакт між вихователем і дитиною, дитина почне впевненіше себе почувати і обовязково заведе собі друга. Як я зрозуміла група ще ясельна там ще всі діти звикоють, а ваш син звикає ось так. Хоча з мого досвіду є й такі діти які і звикнувши просто спостерігають, і досить комфортно себе почувають.
Ірина , 06.11.2012 16:57,
Відповісти на запитання

Ваша електронна адреса не буде відображатися іншим користувачам.

Не використовуйте HTML.